تماس با ما

تاریخچه شرکت آریاک در

شرکت آریاک در مفتخر است که به عنوان وارد کننده جک های پارکینگی ، دربهای اتوماتیک ، گیت های کنترل تردد و دوربینهای مداربسته و برخورداری از رزومه پرباری از فروش و نصب دربهای اتوماتیک در اقصی نقاط ایران و دارا بودن خدمات پس از فروش به صورت شبانه‌روزی در تمام نقاط ایران درخدمت شما باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۸ تأسیس و همگام با پیشرفت تکنولوژی صنعت ساختمان در کشورهای اروپایی، با هدف توسعه و ارتقاء این تکنولوژی در ایران اقدام به فعالیت نموده است. فعالیت شرکت آریاک در که در تمامی استان های کشور و حتی مناطق ویژه اقتصادی اعم از عسلویه، قشم و کیش نیز دارای نماینده فعال می باشد ، در زمینه اتوماسیون ساختمان و به طور تخصصی جک پارکینگی ، درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی و انواع راهبند ها  می باشد .

دربهای اتوماتیک شیشه ای به طور کلی ۲۵% درکاهش مصرف انرژی موثرند و با تعویق انداختن استارت سیستم‌های حرارتی و برودتی درکاهش فرسایش این‌گونه دستگاه‌ها نقش عمده‌ای دارند، علاوه بر این از لحاظ ظاهری در افزایش زیبایی نما تأثیر بسزایی دارند و از لحاظ بهداشتی با از بین بردن نیاز لمس کردن درب، مانع انتقال آلودگی می‌شوند.

مزیت دیگر درب‌های اتوماتیک تاثیر روانی آن است که نوعی خوش‌آمدگویی محسوب و باعث جلب رضایت بیش‌ترمشتری می‌‌شود و پیش‌زمینه‌ی مثبتی برای مراجعه کننده ایجاد خواهد شد.

شرکت آریاک در نماینده انحصاری سه برند اروپایی شناخته شده درب اتوماتیک دنیا شامل نایس ایتالیا ، پراتیکا ایتالیا و فادینی ایتالیا می باشد که رزومه کاری این شرکت نمایانگر کیفیت این سیستمها و قابلیتهای خاص آنهاست که در سال های گذشته در بزرگترین اماکن دولتی و خصوصی ایران نصب و تاکنون بدون هیچ نقصی فعال می باشند. این شرکت پس از فعالیت موفق در بخش جک های پارکینگی و راهبند ها با جذب کارشناسان فنی متخصص مربوطه و بنا به درخواست مشتریان در پروژه های مختلف، اقدام به فعالیت در زمینه دربهای اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی نیز نموده است .

امکانات آریاک در
 • امکان نصب و راه اندازی انواع درب های اتوماتیکگیت کنترل تردد
 • بررسی و امکان استفاده از بهترین نوع درب جهت راحتی تردد
 • ارسال پیش فاکتور به شهرستان
 • اعطای نمایندگی به کل کشور
 • ابزارهای تخصصی نصب دربهای اتوماتیک
 • فروش بهترین جک های پارکینگی ، راهبند ها ، درب اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی و موتور کرکره  برای اماکن دولتی و خصوصی  و کارخانجات
 • ارتباط با تولید کنندگان خارجی و داخلی بصورت نمایندگی اصلی
برتری آریاک در
 • ارائه بهترین کیفیت در جک های پارکینگی و درب های اتوماتیک و راهبند ها
 • متخصصین مجرب و نصاب های حرفه ای با سابقه در نصب
 • ارائه جدیدترین تکنولوژی بکار رفته در سیستم های کنترل تردد
 • بیشترین رزومه در نصب ارگانهای دولتی و نیمه خصوصی

نحوه تماس با کارشناسان آریاک در
نام بخش زمان پاسخگویی نحوه تماس
کارشناس فروش 9 صبح الی 17 02177970595
فکس شرکت 24 ساعته 02177974382
مدیریت 10 صبح الی 15 09124587425
کانال تلگرام 24 ساعته ariakdoor@
اینستاگرام 24 ساعته ariakdoor@
ایمیل  24 ساعته ariakdoor@yahoo.com

تماس با ما

مشخصات تماس گیرنده:

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
آدرس سایت
شماره تماس

لطفا پیغام و درخواست خود را بصورت کامل ارسال کنید:

برای واحد
عنوان پیام
متن پیام
کد امنیتی