تماس با ما

تاریخچه شرکت آریاک در

شرکت آریاک در مفتخر است که به عنوان وارد کننده جک های پارکینگی ، دربهای اتوماتیک ، گیت های کنترل تردد و دوربینهای مداربسته و برخورداری از رزومه پرباری از فروش و نصب دربهای اتوماتیک در اقصی نقاط ایران و دارا بودن خدمات پس از فروش به صورت شبانه‌روزی در تمام نقاط ایران درخدمت شما باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۸ تأسیس و همگام با پیشرفت تکنولوژی صنعت ساختمان در کشورهای اروپایی، با هدف توسعه و ارتقاء این تکنولوژی در ایران اقدام به فعالیت نموده است. فعالیت شرکت آریاک در که در تمامی استان های کشور و حتی مناطق ویژه اقتصادی اعم از عسلویه، قشم و کیش نیز دارای نماینده فعال می باشد ، در زمینه اتوماسیون ساختمان و به طور تخصصی جک پارکینگی ، درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی و انواع راهبند ها  می باشد .

دربهای اتوماتیک شیشه ای به طور کلی ۲۵% درکاهش مصرف انرژی موثرند و با تعویق انداختن استارت سیستم‌های حرارتی و برودتی درکاهش فرسایش این‌گونه دستگاه‌ها نقش عمده‌ای دارند، علاوه بر این از لحاظ ظاهری در افزایش زیبایی نما تأثیر بسزایی دارند و از لحاظ بهداشتی با از بین بردن نیاز لمس کردن درب، مانع انتقال آلودگی می‌شوند.

مزیت دیگر درب‌های اتوماتیک تاثیر روانی آن است که نوعی خوش‌آمدگویی محسوب و باعث جلب رضایت بیش‌ترمشتری می‌‌شود و پیش‌زمینه‌ی مثبتی برای مراجعه کننده ایجاد خواهد شد.

شرکت آریاک در نماینده فروش سه برند اروپایی شناخته شده درب اتوماتیک دنیا می باشد که رزومه کاری این شرکت نمایانگر کیفیت این سیستمها و قابلیتهای خاص آنهاست که در سال گذشته در بزرگترین اماکن دولتی و خصوصی ایران نصب و تاکنون بدون هیچ نقصی فعال می باشند. این شرکت پس از فعالیت موفق در بخش جک های پارکینگی و راهبند ها با جذب کارشناسان فنی متخصص مربوطه و بنا به درخواست مشتریان در پروژه های مختلف، اقدام به فعالیت در زمینه دربهای اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی نیز نموده است .

امکانات آریاک در
 • امکان نصب و راه اندازی انواع درب های اتوماتیکگیت کنترل تردد
 • بررسی و امکان استفاده از بهترین نوع درب جهت راحتی تردد
 • ارسال پیش فاکتور به شهرستان
 • اعطای نمایندگی به کل کشور
 • ابزارهای تخصصی نصب دربهای اتوماتیک
 • فروش بهترین جک های پارکینگی ، راهبند ها ، درب اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی و موتور کرکره  برای اماکن دولتی و خصوصی  و کارخانجات
 • ارتباط با تولید کنندگان خارجی و داخلی بصورت نمایندگی اصلی
برتری آریاک در
 • ارائه بهترین کیفیت در جک های پارکینگی و درب های اتوماتیک و راهبند ها
 • متخصصین مجرب و نصاب های حرفه ای با سابقه در نصب
 • ارائه جدیدترین تکنولوژی بکار رفته در سیستم های کنترل تردد
 • بیشترین رزومه در نصب ارگانهای دولتی و نیمه خصوصی

نحوه تماس با کارشناسان آریاک در
نام بخش زمان پاسخگویی نحوه تماس
کارشناس فروش 9 صبح الی 17 02177970932
فکس شرکت 24 ساعته 02177974382
مدیریت 10 صبح الی 15 09124587425
کانال تلگرام 24 ساعته ariakdoor@
اینستاگرام 24 ساعته ariakdoor@
ایمیل  24 ساعته ariakdoor@yahoo.com

تماس با ما

مشخصات تماس گیرنده:

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
آدرس سایت
شماره تماس

لطفا پیغام و درخواست خود را بصورت کامل ارسال کنید:

برای واحد
عنوان پیام
متن پیام
کد امنیتی