درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک پارکینگی سکشنال

درب های اتوماتیک سکشنال یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین انتخاب ها برای درب های پارکینگی می باشند و ساختاری بسیار زیبا در طرح و رنگ های متنوع و بسیار مستحکم وفوق العاده ایمنی دارند و حداقل فضای ورودی را اشغال می کنند. بدنه دربهای زیر سقفی از چندین پانل یا قطعه ساخته شده است که این پانل ها به هم وصل شده اند (توسط finger proof hinges به هم لولا شده اند) و با درزبندی مناسبی روی هم سوار شده اند.
عملکرد درب به این صورت است که بدنه درب در راستای عمودی به سمت بالا حرکت می کند و در انتهای ارتفاع عمودی موجود، خط سیر حرکت درب در راستای سقف یعنی خط سیر افقی خم می شود و بدین ترتیب بدنه درب ۹۰ درجه چرخیده و به کمک ریل های کناری به موازات سقف قرار می گیرد.

ویژگی ممتاز این درب ها این است که فضای کمی را اشغال می کنند و در حقیقت از فضای سقف پارکینگ جهت عملیات باز و بسته شدن خود استفاده می کنند و بنابراین عرض مفید و قابل استفاده برای عبور ماشین بیشینه می شود. همچنین این امکان را می دهد که ماشین را بسیار نزدیک درب پارکینگ پارک کنید.  همچنین اگر درب مستقیماً رو به پیاده رو یا خیابان باز می شود، به دلیل عملیات در راستای عمودی، موجب آسیب دیدن افرادی که در حال عبور از پیاده رو می باشند نمی گردد.
موضوع اصلی مورد توجه برای نصب درب اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی این است که میزان بلندی طاق Headroom کافی برای خم شدن خط سیر حرکت درب و میزان فضای موجود درعمق یعنی در راستای سقف برای قرار گرفتن بدنه درب در عملیات باز شدن، بررسی گردد.
درب اتوماتیک سکشنال برای مراکز صنعتی، کارخانه ها، تعمیرگاه ها، پارکینگ ها ، کارگاه ها، منازل شخصی، باشگاه های ورزشی، نمایشگاه ها،…. به کار می روند. این درب ها به خصوص برای گاراژهای کوچک که مسیرعبور اتومبیل کمی دارند بسیار مناسبند.
درب پارکینگ زیر سقفی معمولاً از جنس پانل های استیل گالوانیزه، آلومینیومی، شیشه ای، وینیل پلی اتیلن، الوار و چوب…. ساخته می شوند و بسیار متنوع اند و حتی قابلیت تعبیه درب های نفر رو در داخل ساختار بدنه شان، را دارند. پانل های درب های اتوماتیک سکشنال می توانند دارای خاصیت عایق بودن در برابر دما و یا صدا باشند. ساختار پانل های کرکره سکشنال استیل می تواند به صورت ورق دو رو گالوانیزه و که دارای یک هسته عایق است، ساخته شود که ضخامت آنها بین ۲ تا ۵/۴ سانتیمتر است که ویژگی عایق بودن را داراست.
به دلیل داشتن فنر تعادل در مکانیزم محرکه درب برقی سکشنال، خلاص کردن موتور و استفاده دستی از آن صرفنظر از اندازه درب، آسان است. این درب ها برای بازو بسته شدن متوالی برای پارکینگ های پرتردد نیز بسیار مناسب می باشند. سیستم محرکه این درب ها می تواند به انواع سیستم های کنترل ورودی وصل گردد.
درب های اتوماتیک پارکینگی سکشنال دارای ساختار مستحکم پانل ها قطعاً یکی از ایمن ترین انواع درب های پارکینگی هستند و می توانند به امکانات امنیتی مختلفی نیز مجهز گردند. از جمله این تجهیزات امنیتی سیستم ضد برخورد با مانع می باشد که سبب متوقف کردن درب و عملیات بازگرداندن درب در صورت حضور مانع می گردد. همچنین دارای عملیات بسته شدن اتوماتیک و دو سرعته می باشد.
دربهای زیر سقفی دارای سیستم ضد سقوط anti drop درکه شرایطی که فنرها و کابل ها عمل نکنند ، از سقوط درب و صدمات احتمالی ناشی از آن جلوگیری کند. توجه کنید که اگر گاراژ شما تعدادی (شاه تیر زیر سقفی) دارد باید بررسی کنید که آیا خط سیر می تواند بر روی سقف قرار گیرد یا خیر. دور تا دور درب های اتوماتیک سکشنال طوری آب بندی شده است تا از ورود گرد و غبار و آلودگی، موش ها، باران و ... به فضای داخل پارکینگ جلوگیری کنند.
درب سکشنال پارکینگ می توانند در دهانه ورودی با ابعاد کوچک تا خیلی بزرگ نصب گردند و قابلیت نصب برای ابعاد زیاد مانند ۱۰ متر عرض و ۸ متر ارتفاع و حتی بیشتر بدون هیچ مشکلی را دارا می باشند.

متعلقات درب اتوماتیک سکشنال

۱ ریل و متعلقات نصب ۲-تیغه مخصوص۳-کنترل باکس(مرکز کنترل) ۴-ریموت و رسیور۵-موتور۶-چشمی های بین درب ۷-تسمه کششی و بست های مخصوص
مزایای درب اتوماتیک سکشنال
۱ بی صدا و کم استهلاک ۲- بازشو زیاد ۳-عملکرد مفید با امنیت بالا ۴- شکیل بودن و تنوع درنوع تیغه و رنگ

جهت دریافت قیمت درب اتوماتیک زیر سقفی و قیمت درب سکشنال با کارشناسان ما در شرکت آریاک دُر تماس حاصل فرمایید

تماس با ما

مشخصات تماس گیرنده:

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
آدرس سایت
شماره تماس

لطفا پیغام و درخواست خود را بصورت کامل ارسال کنید:

برای واحد
عنوان پیام
متن پیام
کد امنیتی