نمایندگان

شرکت آریاک در وارد کننده درب های اتوماتیک ،سیستم های کنترل تردد و سیستمهای امنیتی این امکان را دارد کسانیکه دارای شرایط مناسب باشند نمایندگی فروش و خدمات نصب را واگذار کند.

در مرحله اول به نظر می رسد که گرفتن نمایندگی کاری پر خرج و به سود شرکت اصلی یعنی آریاک در است اما باید دقت کنید که شما با یک شرکت با سابقه در عرصه درب اتوماتیک قرارداد همکاری می بندید و با رعایت شرایط ذکر شده در فرم اعطای نمایندگی موجب جذب مشتری بیشتر برای خود شده و آریاک در متضمن تامین محصولات باکیفیت برای شماست و در تبلیغات گسترده اینترنتی و جراید مربوطه از شما به عنوان نمایندگی در یک استان خاص نام می برد و عزیزانی که تماس گیرنده از آن استان و شهرستان های تابع آن هستند جهت بررسی و اجرای پروژه به شما معرفی می شوند و در این بین اگر صد سال هم همکاری پایدار باشد هیچ گونه هزینه ای به آریاک در بابت پروژه های اجرایی تعلق نمی گیرد بنابر این واضح است که چرا اعطای نمایندگی درب اتوماتیک به سود دو طرف است.

شرایط اعطای نمایندگی فروش:

شرایط اعطای نمایندگی به اشخاص حقیقی(دفتر مرکزی)
شرکت آریاک در با اعطای نمایندگی (انحصاری) در سراسر کشور فعالیت می کند که میتوانید شرایط اعطای نمایندگی (انحصاری) را در ذیل مشاهده فرمایید و در صورت نیاز با کارشناسان فنی شرکت تماس حاصل فرمایید.

۱-   شرکت آریاک در متعهد می گردد شماره های نماینده به همراه آدرس دفتر ایشان را در سایت آریاک در به عنوان نماینده استان مربوطه و در تمامی  online و offline ذکر و اعلام نماید.

۲-   شرکت ،اطلاعات نماینده را از دفتر مرکزی به تمامی ادارات، سازمانهای دولتی، نیمه دولتی مربوط به استان مربوطه ، بعنوان نماینده انحصاری شرکت آریاک در جهت فروش و نصب انواع درب های اتوماتیک اعلام نماید.

زمینه فعالیت شرکت انواع درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک مثلثی ، درب اتوماتیک فولدینگ ، درب اتوماتیک گردان ، درب های اتوماتیک گرد و نیم گرد ، درب سکشنال ، درب اتوماتیک پارکینگی، کرکره برقی و … جهت کسب اطلاعات با کارشناسان  فنی شرکت تماس حاصل فرمایید.

۳-   شرکت ،دفتر و یا فروشگاه نماینده را از ماکتها و سمپل مجهز می نماید.

۴-   شرکت ، کاتالوگ، کارت و ویزیت و بروشور های تبلیغاتی نماینده راطبق برآورد خود تامین می نماید.

۵-   شرکت پس از زمان تنفس قرارداد، ۴۰درصد هزینه تبلیغات بر روی یک بیلبورد در استان نماینده را پرداخت می نماید.

۶-   شرکت در صورت اعلام نماینده جهت خدمات پس از فروش، قطعات درخواستی ایشان را ارسال و نیز تمامی پروژه های اجرایی نماینده را تحت پوشش گارانتی آریاک در پشتیبانی نماید.

۷-   شرکت متعهد می گردد در صورت فعالیت خوب نماینده با توجه به حداقل میزان فروش،در هر سال شمسی ۵۰ درصد هزینه حداقل یک مرتبه گرفتن غرفه در نمایشگاه های مربوطبه فعالیت شرکت را بپردازد.

۸-   شرکت متعهد می شود هر تماسی که از استان مربوطه به دفتر مرکزی صورت بپذیرد را به نماینده اطلاع دهد تا ایشان جهت عقد قرارداد اجرایی با خریدار اقدام نماید.

۹-   شرکت با توجه به روابط  با پیمانکاران شرکتهای ساختمانی مربوط به استان نماینده،ایشان را به عنوان نماینده انحصاری معرفی و پروژه های در حال اجرا را به همراه پشتیبانی از دفتر مرکزی به نماینده اعلام نماید و نماینده پیگیری های لازمه را بعمل اورد.

۱۰- شرکت پس از اعطای نمایندگی انحصاری حق واگذاری نمایندگی رسمی را نیز از خود سلب می نماید مگر در صورتیکه نماینده احساس نیاز نماید با نظارت و رضایت و تحت کنترل ایشان صورت می پذیرد.

۱۱- شرکت پس از عقد قرارداد رسمی، با نماینده بصورت محضری نیز قرار داد اعطای نمایندگی انحصاری عقد می نماید.

۱۲- حق الزحمه نماینده در هر دوره یکماهه بر اساس پروژه های تسویه شده ،محاسبه و به حساب نماینده واریز می گردد.

جهت اخذ نمایندگی فرم زیر را بدقت پر کنید و منتظر کارشناسان ما باشید.

نمایندگی

مشخصات عمومی

نام و نام خانوادگی
نام پدر
کد ملی
تاریخ تولد
مدرک تحصیلی

مشخصات تماس

تلفن شرکت
تلفن همراه
ایمیل
آدرس شرکت
شهر محل نمایندگی

مشخصات شرکت

تعداد پرسنل
نفر
مساحت شرکت
متر
نوع شرکت
نوع محل فعالیت

توضیحات نمایندگی

آیا در زمینه فروش سابقه دارید ؟
با چه شرکتهایی همکاری داشته اید ؟
تجهیزات فنی نصب
تجهیزات اداری
مهارت در فروش
توضیحات بیشتر
کد امنیتی